top of page

Jestem lektorką języka hiszpańskiego z ponad 15-letnim doświadczeniem, choć uczyłam także języka angielskiego licealistów, studentów i pracowników warszawskich korporacji, a także języka polskiego w Meksyku.

Dostosowuję swoje metody pracy do potrzeb, zainteresowań oraz stylów nauki swoich uczniów.  Chętnie wspieram zwłaszcza w sytuacjach wyjątkowych, np. szybkiego podszkolenia hiszpańskiego przed wyjazdem na wymianę czy do pracy w kraju hiszpańskojęzycznym. Przygotowuję także do egzaminów, z pasją tłumaczę gramatykę, dostosowuję zawartość i strukturę zajęć do pracy zawodowej, pasji czy stylu życia uczących się osób.

Jestem filologiem z wykształcenia, nauczycielem kontraktowym oraz wykładowczynią akademicką. Zrealizowałam tysiące godzin zajęć na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, licealistami (Liceum "Bednarska" oraz Liceum im. S. Batorego w Warszawie), studentami Uniwersytetu Warszawskiego oraz kilku warszawskich uczelni prywatnych, a także osób dorosłych (do 60+) w ramach zajęć na Uniwersytecie Otwartym UW oraz kursów realizowanych dzięki projektom unijnym. Prowadziłam zajęcia dla pracowników warszawskich banków, a także dla tzw. trudnej młodzieży w jednym z warszawskich ognisk wychowawczych. 

Mam doświadczenie w nauczaniu zdalnym i pasję do kształcenia w tym typie modalności. Prowadzę także konto na Instagramie dla osób uczących się języka hiszpańskiego: Speak Spanish Be Happy.

"Dzięki lekcjom z Mają udało mi się zaliczyć egzamin na poziomie C1, co pozwoliło mi na podjęcie wymarzonej pracy w jednym z krajów Ameryki Łacińskiej. Maja ma dużą wiedzę i dużo cierpliwości dla swoich uczniów - to bardzo ważne (szczególnie dla  pań przed emeryturą :-))" - Elżbieta, pracownik Ministerstwa

"Maja jest najlepszą nauczycielką języka obcego, jaką spotkałam, a uczę się języków obcych od ponad 20 lat... Lekcje z nią są nie tylko skuteczne (po roku nauki wyjechałam na studia do Hiszpanii), ale są ciekawe i przyjemne :). Bardzo cenne jest, że Maja uczy nie tylko języka, ale jednocześnie przybliża kulturę Hiszpanii - jej tradycje, kuchnię i historię. Każda lekcja jest perfekcyjnie przygotowana, jest dostosowana do poziomu i zainteresowań ucznia i tak skonstruowana z ćwiczeń i tekstów, że wykorzystana jest każda minuta (zarówno na zajęciach grupowych jak i indywidualnych - przetestowałam obydwie opcje osobiście). Jeśli chcesz się nauczyć hiszpańskiego - nie znajdziesz w Warszawie lepszego nauczyciela!" - Magdalena, pracownik instytucji europejskich

bottom of page